FAQ

Dostal jsem poukaz. Co s ním?

Nejdříve je nutné přijmout výzvu zde , abychom vám po splnění výzvy měli kam poslat odměnu. Pokud vám někdo daroval poukaz na účast ve výzvě TOP KID HIKE 2021 (viz zde), kód tohoto poukazu uvedete při registraci do kolonky „Kód poukazu“. Upozorňujeme, že bez přijetí výzvy nelze schválit zaslané fotografie a tím ani získat odměnu.

Co je identifikátor účastníka?

Pozor: nezaměňovat s kódem poukazu! Identifikátor účastníka se skládá ze tří písmen, která jsou pro každého účastníka unikátně generována. Po uhrazení výzvy nebo uplatnění poukazu je tento identifikátor zaslán na e-mail uvedený ve formuláři přijetí výzvy.

Plníme výzvu společně. Stačí jedna fotografie?

Ano, ale pouze v případě, že na fotografii budou kromě všech účastníků také všechny přidělené identifikátory. Všechny identifikátory je taktéž nutné uvést při nahrávání fotografie. Fotografii tudíž stačí nahrát pouze jednou.

Co když budu podvádět?

Výzva je zaměřena na poctivost a osobní zodpovědnost každého účastníka. Pokud se však někdo rozhodne podvádět, je otázkou, zda opravdu bude mít radost z medaile, kterou si vlastně nezaslouží…

Které hory mám zdolat a kde se mám vyfotit?

Seznam hor/vrcholků, které je nutné pro splnění výzvy zdolat naleznete zde. Místo, ze kterého je nutné pořídit fotografii je vždy vyobrazeno v galerii na prvním místě.

Nedorazil mi e-mail s údaji o platbě/kódem.

Nejdříve, prosím, zkontrolujte složku spam/nevyžádaná pošta, zda se e-mail nenachází tam. Nelze vyloučit ani technickou či lidskou chybu při zasílání e-mailu, pokud tedy e-mail nenajdete, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve na vyzva@topkidhike.cz či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Identifikátor/kód v e-mailu nesouhlasí s kódem v obrázku.

K této chybičce došlo nejspíše díky selhání lidského faktoru (přihlášky jsou zpracovávány ručně). Napište nám, prosím, na vyzva@topkidhike.cz (stačí odpovědět na e-mail, ze kterého vám kód přišel), co nejdříve to napravíme.

Mám technické potíže s registrací či nahráváním fotografií.

I taková věc se může stát, chyba může být kdekoliv. Napište nám, prosím, na e-mail vyzva@topkidhike.cz, společně to vyřešíme.

Přestěhovali jsme se/změnila se nám adresa.

V takové situaci nás o změně adresy, na kterou bude zaslána medaile a odměna za splnění výzvy, informujte co nejdříve, nejpozději před dokončením výzvy. Napište nám e-mail (vyzva@topkidhike.cz), domluvíme se.

Jsme turistický či jiný oddíl a chceme se výzvy zúčastnit hromadně.

Skvělý nápad! Ozvěte se nám, prosím, na e-mail vyzva@topkidhike.cz. Společně domluvíme podrobnosti včetně hromadné registrace a vystavení faktury.

Co je kód poukazu v registračním formuláři?

Pokud vám někdo daroval poukaz na účast ve výzvě TOP KID HIKE 2021 (viz zde), kód tohoto poukazu uvedete právě do této kolonky. Pokud poukaz nemáte a do výzvy se registrujete, tuto kolonku necháte prázdnou.

Sledovat pomocí e-mailu
Instagram